Home » Genel » Bioderma sensibio AR

Bioderma sensibio AR

Bioderma sensibio AR  Türkiye’de ve Avrupa’da cilt bakım ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan bioderma ürünleri, farklı cilt tipleri ve farklı ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli ürün serileri sunmaktadır. Bioderma sensibio ar serisi, hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş yapıya sahip olan ürünlerdir. Bu seride özellikle kızarıklık, kaşıntı ve bunlara bağlı olarak cilt üzerinde şişlik oluşması gibi sorunlar yaşayanlar için, Bioderma sensibio AR krem ve Bioderma sensibio AR compact olmak üzere iki farklı ürün çeşidi bulunmaktadır.

Bioderma sensibio AR krem, hassas ciltlerde suyla temas sıradanda dahi meydana gelebilecek olan kızarıklık ve tahriş hissini sürüldüğü andan itibaren hissedilebilir bir şekilde azaltır. Etkin bir şekilde nemlendirme hissi sağlarken cildin aşırı yağlanmasına sebep olmaz. Hafif formüllüdür. Renklendirici ve parfüm içermez. Sıcak basma gibi kızarıklığın sebep olduğu yan etkileri azaltır. Cildin rahatlamasına ve gerginlik hissinin azaltılması olanak sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında kızarıklığın ve yanma hissinin tamamen ortadan kaldırılması sağlar.

Bioderma sensibio AR

Bioderma sensibio AR krem, cildinizi cilt tipinize uygun bir temizleyici ile temizleyip kuruladıktan sonra, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer kullanabileceğiniz bir üründür. Tıpkı diğer nemlendiriciler gibi kızarık bölge başta olmak üzere tüm yüzünüze hafif masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz. Gece uyku esnasında cilt kendini yenilediği için, gece yatarken aksatılmadan kullanılması ürünün etkinliğini ve cildin iyileşme sürecini hızlandıracaktır. Ayrıca gündüz makyaj yapmadan önce, makyaj bazı ürünü olarak kullanılabilir. Böylece makyaj ürünlerinin cildinizde oluşturabileceği tahrişleri de en aza indirmiş olursunuz.

Bioderma sensibio AR compact ise; farklı cilt renkleri göz önünde bulundurularak, açık ve koyu renkli olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yüzünüzde oluşan kızarıklık ve şişlik gibi sorunların iyileşmesi ve görünümünün azalması için geliştirilmiş bir üründür. Hafif yapısı ve doğal rengi ile cildinize uyum göstererek, tüm cilt renginin eşitlenmesini sağlar. Ayrıca 30 faktörlük koruması ile kızarıklığı tetikleyen güneş ışınlarına karşı cildinizi etkili bir biçimde korur. Temizlenip nemlendirici sürülmüş olan cildinize sabahları uygulayabilirsiniz. Güneş altında uzun süre kaldığınız zamanlarda ara ara tekrarlamanız önerilir.


Video:


Kaynakça:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Güneş

http://www.turuncukasa.com/Bioderma-Sensibio-AR-Cream,PR-2299.html

Son Güncelleme Tarihi: 24.09.2014 12:31

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir